Ücretsiz Firma Ekle
Halil I. Akkaya 
(239) 260 46-14
(239) 236 14-84
3960 Radio Rd #102 Naples, Florida, 34104 USA
Merkez / İstanbul

HAKKIMIZDA

  Akkaya Trading Inc bir grup şirket olup işmakinaları, yedek parça, inşaat malzemeleri, akaryakıt, gıda ve sağlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

  1998 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan şirketlerimizle ortak sinerji amaçlayarak, Akkaya Trading Inc olarak ithalat ve ihracat sektöründe öncü kurulaşlarla aynı kulvarda sizlere hizmet verme yarışına girmiş bulunmaktadır.

  Yedek parçalar, ikinci el işmakınaları, inşaat malzemeleri ve daha bir çok alanda sizelere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Dünyanın farklı ülkelerine siparişlerinizi en kısa süre içersinde ve güvenle ulaştırmaktayız. Ürünler size ulaşıncaya kadar güvencemiz altında olup "Certificate of origin" belgesi ile tarafınıza gönderilmektedir.

  İster Türkiye’ den isterse dünyanın herhangi bir ülkesinden, eğer faaliyet alanımız olan konularda ihtiyacınız olan malzemeyi bizden tercih ederseniz kaliteyi ucuza mal etmenin keyfini yaşarsınız.
  Bu hedefle yola çıkarak profesyonel kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile yedek parça, ikinci el işmakınaları, inşaat malzemeleri ve özel yol yapi ürünleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

  Volvo yedek parça, Komatsu yedek parça, caterpillar yedek parca, wirtgen yedek parca,